Vastaamme 24h sisällä
Tietokonelaukku/Salkku Sininen
Takuu | 2 vuotta Maailmanlaajuinen |
---|---|
Ominaisuudet | Hintansa arvoinen tietokonelaukku, laadukas |
Paino | 600 g |
Tilavuus | 10L |
Mitat | 39x27x4cm |
Mm. nämä hyväksyvät käsimatkatavaraksi: SAS, Lufthansa, Finnair, Norwegian, EasyJet, Ryanair |
Samsonite on ensimmäinen asia joka tulee mieleen kun puhutaan matkalaukuista. Tämä ei ole sattumaa, sillä Samsonite on maailman suurin ja innovatiivisin matkalaukkuvalmistaja. He ovat ansainneet heidän arvostetun maineensa olemalla edelläkävijöitä modernien matkalaukkujen valmistuksessa ja valmistamalla erittäin laadukkaita matkalaukkuja vuodesta 1910 lähtien.
Ulkopuoli
Samsonite Vectura Evo 39 x 27 x 4 cm tietokonelaukku/salkku 15.6', sopii sinulle joka etsit tyylipuhdasta ja kätevää laukkua. Tämä tietokonelaukku/salkku on valmistettu 95% nylonista ja 5% polyuretaanista. Laukun päällä on kantokahva ja takaosassa remmi josta sen voi helposti kiinnittää lentolaukkuun. Lisäksi laukussa on kaksi vetoketjullista etutaskua sekä irrotettava olkahihna, joten sitä voi halutessa käyttää myös olkalaukkuna.
Sisäpuoli
Tässä tietokonelaukussa/salkussa on kätevät sisätilan ominaisuudet, jotta pakkaaminen sujuisi mahdollisimman helposti. Laukussa on tietokonetasku johon mahtuu 15.6 tuuman laptop-tietokone. Lisäksi laukussa on säilytyspaikat puhelimelle, kynille ja paperille.
Tuote on lisätty ostoskoriin