Arkipäivinä 10-15
Lentolaukku Musta
Ulkopuoli
Samsonite Orfeo lentolaukku 55x40x20 on kevyt ja tyylipuhdas matkalaukku, joka sopii täydellisesti viikonloppureissulle tai työmatkalle. Laukun kätevät yksityiskohdat ovat käytännöllisiä ja elegantteja. Orfeo-sarja on valmistettu vahvasta polykarbonaatista ja siinä on 5 vuoden takuu.
Kahva
Laukussa on helposti säädettävä kaksiaisainen vetokahva. Laukun päällä ja sivulla on miellyttävän tuntuiset kantokahvat kätevää matkustamista varten.
Lukko
Integroitu kolminumeroinen TSA-koodilukko. Huomioi että laukun mukana ei tule avainta. Ainoastaan tullivirkailijoilla on oikeus avaimeen. Litteät vetoketjun vetimet suojaavat laukkua iskuilta.
Pyörät
Neljä vakaata ja kevyesti rullaavaa tuplapyörää takaavat helpon liikuttamisen kaikilla alustoilla.
Sisäpuoli
Laukussa on käytännölliset sisäpuolen ominaisuudet. Toisella puolella on suljettava tasku ja toisella vahvat ja elastiset kiristysnauhat. Kaikki tarvittava löytyy, jotta voit pitää tavarasi järjestyksessä.
Samsonite on ensimmäinen asia joka tulee mieleen kun puhutaan matkalaukuista. Tämä ei ole sattumaa, sillä Samsonite on maailman suurin ja innovatiivisin matkalaukkuvalmistaja. He ovat ansainneet heidän arvostetun maineensa olemalla edelläkävijöitä modernien matkalaukkujen valmistuksessa ja valmistamalla erittäin laadukkaita matkalaukkuja vuodesta 1910 lähtien.
Tuote on lisätty ostoskoriin